Referencie

Pridať hodnotenie
Stanka a Robo D., Svätý Jur
S prácou pána Martinča a jeho kolegu sme boli velmi spokojní, profesionálny prístup oboch pánov od začiatku realizácie maľovania až po koniec práce. Vrelo odporúčame.
Zmazať
Jana Hricová, Bratislava
Služby p. Martinča a jeho kolegu som využila opakovane a môžem konštatovať, len to isté, čo prvýkrát. Práce urobené presne podľa dohodnutého termínu, profesionálne. Naviac ako bonus po maľovaní ostáva čisto, bez potreby veľkého upratovania. Vrele odporúčam.
Zmazať
Zuzana Skorková 31.08.2018 16:09.20
Pán Martinčo nám vymaľoval celý byt a vymenil lišty ma plávajúcej podlahe. Spolu s kolegom odviedli kus poctivej práce, s výsledkom ktorej sme veľmi spokojní. Ďakujeme a vrelo odporúčame.
Zmazať
Kremnicanova, Bratislava20.04.2018 21:59.08
Maliarske prace p. Martinca som si objednala na zaklade referencii, uvedenych na jeho web stranke a neolutovala som to. Podlahy dokladne zakryl. Pracoval rychlo, precizne a cisto, lebo aj napriek skrabaniu stien sa nam spina neprenasala do ostatnych izieb. Vymalovane bolo za neuveritelne 4 dni. S jeho perfektne odvedenou pracou sme velmi spokojni. P. Martinca aj s kolegom vrelo odporucam a urcite este vyuzijem jeho sluzby.
Zmazať
Lucia30.11.2017 11:12.36
Velmi ochotny a spolahlivy maliar, kvalitne odvedena praca, odporucame a dakujeme!
Zmazať
Milada K., Bratislava12.04.2017 15:07.35
S prácou p. Martinča som veľmi spokojná...výborne odvedená práca, po maľovaní čisto, je to veľký perfekcionalista a odborník, akých je v dnešnej dobe žalostne málo...preto na maľovanie už iba jeho...samozrejme odporúčam a ďakujem...
Zmazať
Magdaléna a Štefan 11.03.2017 15:16.20
Pána Martinča s kolegom odporúčame všetkými dvadsiatimi. Profesionálny a ochotný prístup od začiatku do konca a kvalitne odrobená práca. Steny, ktoré predtým boli v katastrofálnom stave sú teraz naozaj krásne a rovné. Boli pre nás jednoznačne dobrý výber! Ďakujeme!!!
Zmazať
<< predošlánasledujúca >>