sexy prom dresses

Referencie

Pridať hodnotenie
Mgr. Ľudmila Labancová
Vyjadrujem svoje poďakovanie p. Martincovi a jeho kolegovi za ich kvalitnú prácu, s výsledkami ktorej sme maximálne spokojní.Maľovanie bytu prebehlo bez komplikácií a zdržaní. Maliari došli vždy načas. K práci majú vzťah a cit. Pre nich je spokojnosť zákazníkov na 1. mieste. Veľmi si cením ich ochotu a ústretovosť. Škoda, že som neobjavila túto stránku skôr. Všetkým, ktorí hľadajú skúsených maliarov a chcú predísť namáhavému upratovaniu po maľovaní, týchto maliarov jednoznačne odporúčam.
Zmazať
Zdenka Malá17.7.2019 17:06.35
17.7.2019 bol u nás p. Martinčo vymalovat časť bytu, prišiel presne na čas na aký sme sa dohodli, sme veľmi spokojní s jeho odvedenou prácou,spolahlivý, všetko pozakrýval, ešte raz veľmi ďakujeme a vrelo odporúčame.
Zmazať
Stanka a Robo D., Svätý Jur
S prácou pána Martinča a jeho kolegu sme boli velmi spokojní, profesionálny prístup oboch pánov od začiatku realizácie maľovania až po koniec práce. Vrelo odporúčame.
Zmazať
Jana Hricová, Bratislava
Služby p. Martinča a jeho kolegu som využila opakovane a môžem konštatovať, len to isté, čo prvýkrát. Práce urobené presne podľa dohodnutého termínu, profesionálne. Naviac ako bonus po maľovaní ostáva čisto, bez potreby veľkého upratovania. Vrele odporúčam.
Zmazať
Zuzana Skorková 31.08.2018 16:09.20
Pán Martinčo nám vymaľoval celý byt a vymenil lišty ma plávajúcej podlahe. Spolu s kolegom odviedli kus poctivej práce, s výsledkom ktorej sme veľmi spokojní. Ďakujeme a vrelo odporúčame.
Zmazať
Kremnicanova, Bratislava20.04.2018 21:59.08
Maliarske prace p. Martinca som si objednala na zaklade referencii, uvedenych na jeho web stranke a neolutovala som to. Podlahy dokladne zakryl. Pracoval rychlo, precizne a cisto, lebo aj napriek skrabaniu stien sa nam spina neprenasala do ostatnych izieb. Vymalovane bolo za neuveritelne 4 dni. S jeho perfektne odvedenou pracou sme velmi spokojni. P. Martinca aj s kolegom vrelo odporucam a urcite este vyuzijem jeho sluzby.
Zmazať
Lucia30.11.2017 11:12.36
Velmi ochotny a spolahlivy maliar, kvalitne odvedena praca, odporucame a dakujeme!
Zmazať
<< predošlánasledujúca >>