sexy prom dresses

Referencie

Pridať hodnotenie
Vladimira R. Bratislava04.02.2021 11:53.05
S pracou p. Martinca a jeho kolegu sme boli spokojni. Ocenujem promptnu komunikaciu ci uz cez telefon alebo email. P. Martinco nesluboval nesplnitelne terminy a tie co slubil aj dodrzal. Ma proaktivny pristup, sam navrhol ako vyriesit jednu vec, ktoru by sme my boli iba nejak platali. Ma peknu pracu a na Bratislavu dobre ceny.
Zmazať
Iveta N. Bratislava22.12.2020 20:38.11
Firmu malovak.sk z Pezinka pána Štefana Martinča a jeho kolegu pána Janka som si vybrala na základe preštudovania ponúk na internete ale predovšetkým recenzií ktoré ma okamžite oslovili. Oceňujem osobný kontakt a vzájomnú komunikáciu. Prácu odviedli profesionálne a precízne v 100 percent kvalitne. Sú to páni maliari. Vybrala som si profesionálov na slovo vzatých skúsených odborníkov a bez obáv ich odporúčam. Neoľutujete.
Zmazať
Zuzana M., Bratislava15.12.2020 21:36.12
P. Martinca som kontaktovala na zaklade tychto referencii a mozem iba potvrdit vsetko co je tu napisane, bola som nadsena. Pan Martinco je velmi precizny a pracovity, pracuje rychlo, cisto a velmi dobre nam poradil aj s vyberom farby. Dodrzal termin aj vsetko na com sme sa dohodli, ma to vyborne zorganizovane. Urcite ho oslovim aj v buducnosti, mozem ho len vrelo odporucat.
Zmazať
Mgr. Ľudmila Labancová
Vyjadrujem svoje poďakovanie p. Martincovi a jeho kolegovi za ich kvalitnú prácu, s výsledkami ktorej sme maximálne spokojní.Maľovanie bytu prebehlo bez komplikácií a zdržaní. Maliari došli vždy načas. K práci majú vzťah a cit. Pre nich je spokojnosť zákazníkov na 1. mieste. Veľmi si cením ich ochotu a ústretovosť. Škoda, že som neobjavila túto stránku skôr. Všetkým, ktorí hľadajú skúsených maliarov a chcú predísť namáhavému upratovaniu po maľovaní, týchto maliarov jednoznačne odporúčam.
Zmazať
Zdenka Malá17.7.2019 17:06.35
17.7.2019 bol u nás p. Martinčo vymalovat časť bytu, prišiel presne na čas na aký sme sa dohodli, sme veľmi spokojní s jeho odvedenou prácou,spolahlivý, všetko pozakrýval, ešte raz veľmi ďakujeme a vrelo odporúčame.
Zmazať
Stanka a Robo D., Svätý Jur
S prácou pána Martinča a jeho kolegu sme boli velmi spokojní, profesionálny prístup oboch pánov od začiatku realizácie maľovania až po koniec práce. Vrelo odporúčame.
Zmazať
Jana Hricová, Bratislava
Služby p. Martinča a jeho kolegu som využila opakovane a môžem konštatovať, len to isté, čo prvýkrát. Práce urobené presne podľa dohodnutého termínu, profesionálne. Naviac ako bonus po maľovaní ostáva čisto, bez potreby veľkého upratovania. Vrele odporúčam.
Zmazať
<< predošlánasledujúca >>